EN IYI TARAFı ALTYAZıLı FILM

En iyi Tarafı altyazılı film

En iyi Tarafı altyazılı film

Blog Article

A British taskforce, lead by the daughter of the vampire hunter Prof. Van Helsing, battles the supernatural with the aid of two vampires.

Marines sent on a classified mission to Afghanistan find themselves trapped in a military hospital with no memory of how they got there.

setfilmizle’de zemin meydan bütün diziler “film paradigma izleme Sitesi videoteyp paylaşım siteleri” eliyle paylaşılmaktadır. setfilmizle kendi sunucularında rastgele bir videoteyp içinde ne olduğu barındırmadığından bu konuda bir telif hakkı sorumluluğu ikrar etmemektedir. İletişim ciğerin setfilmizle(at)gmail.

A dramatization of the 1968 strike at the Ford Dagenham car plant, where female workers walked out in protest against sexual discrimination.

Swiss Professor Raimund Gregorius (Jeremy Irons) abandons his lectures and buttoned-down life to embark on a thrilling adventure that will take him on a journey to the very heart of himself.

Steve Jobs takes us behind the scenes of the digital revolution, to paint a portrait of the man at its epicenter. The story unfolds backstage at three iconic product launches, ending in 1998 with the unveiling of the iMac.

Violence ensues after an extraterrestrial race forced to live in slum-like conditions on Earth finds a kindred spirit in a government agent exposed to their biotechnology.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam önleyici eklentinizi devre dışı buzakınız ve sayfayı yenileyiniz!

A haunting portrait of Lucy, a young university student drawn into a mysterious hidden world of unspoken desires.

Mevzuşulan her bir cümleyi sadece çevirmek bileğil film izleyicisininin anlayabileceği bir konstrüksiyonya uyarlamak ve bunun beraberinde da filme usturuplu olan senkronlama kısaca altyazının ekranda görünme sürelerini tam olarak tutturmalıdır.

Sitemizde mevcut bir dizinin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız telif ispat fail belgelerle [email protected] e-posta adresinden kaldırılmasını dilek edebilirsiniz. İspatsız talepler değerlendirmeye hileınmamaktadır.

A successful investment banker struggles after losing his wife in a tragic car crash. With the help of a customer service rep and her young son, he starts to rebuild, beginning with the demolition of the life he once knew.

Serinin ilk filminin koskocaman bir seda getirmesinin arkası sıra devamı getirilen Tek Bir Alan 2 filmi Emily Blunt, Noah Jupe ve Millicent Simmonds üzere adlar arz almaktadır. John Krasinski'nin yönetmenlik koltuğunda oturduğu yapımın senaryosunu ise Scott Beck, John Krasinski ve Bryan Woods yazmışlardır. İlerleyen günlerde sitemiz film çekinmek da Türkçe dublajlı ve altyazılı dil seçenekleriyle full hd kalitede paylaşacağımız prodüksiyon tevettür ve gizem türlerinde de mevki almaktadır. Filmi izlemek isteyen tüm beyaz perde tutkunlarına neşeli seyirler dileriz.

In a war-torn world of elemental magic, a young klan reawakens to undertake a dangerous mystic quest to fulfill his destiny as the Avatar, and bring peace to the world.

altyazılı film izle
altyazılı film

Report this page